Kim jesteśmy

GraEvent.pl - Twój Partner w Niezapomnianych Imprezach

GraEvent.pl to firma specjalizująca się w wypożyczaniu różnorodnych atrakcji, które dodadzą niepowtarzalnego uroku i zabawy Twojej imprezie firmowej, wydarzeniu, spotkaniu czy piknikowi miejskiemu. Nasza firma wyróżnia się nie tylko bogatą ofertą atrakcji, ale przede wszystkim wysoką jakością obsługi klienta, której doświadczenie zdobywane przez lata przekłada się na satysfakcję i uśmiech naszych klientów.

Przez osiem lat działaliśmy pod nazwą Pinball Station - Interaktywne Muzeum Flipperów i Gier Arcade, ciesząc się renomą oraz zaufaniem klientów. Teraz jednak poszerzyliśmy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszej rosnącej klienteli.  Wciąż podążamy za naszą pasją do gier i zabawy, posiadamy atrakcje retro jak i nowoczesne rozwiązania mające zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie.  Flippery i gry arcade oraz  mogą przypomnieć lata 80-90, a nowoczesne symulatory wyścigowe VR, boks VR, interaktywna piłka nożna oraz refleksomierze pomogą przenieść sie w przyszłość. 

Jednak to nie wszystko! Jesteśmy gotowi zaprojektować i zrealizować pomysły klienta, by każda impreza była wyjątkowa i niezapomniana - nasze doświadczenie i kreatywność pozwalają nam zrealizować najbardziej wymagające projekty.

Nasze doświadczenie pozwoli doradzić i pomóc Ci w doborze najlepszych atrakcji, dostosowanych do Twoich potrzeb oraz specyfiki wydarzenia. Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi możesz być pewny, że Twoja impreza będzie niezapomniana i dopasowana do najwyższych standardów.

Wybierz GraEvent.pl - Twojego partnera w organizacji niezapomnianych imprez! 

Chcesz dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
lub napisz do nas

Wykoananie: Strony Internetowe Warszawa. All rights reserved.