Image

Bobo balance - balansowanie ciałem - Interaktywna gra ruchowa

Przedstawiamy nasze innowacyjne stanowisko do grania, które zapewni Ci dynamiczną i interaktywną rozrywkę, wykorzystującą unikalne sterowanie za pomocą deski do balansowania ciałem!

Na tym stanowisku, zamiast tradycyjnych kontrolerów, używasz deski i sterujesz przy pomocy balansowania ciałem. Deska rejestruje Twoje ruchy i przechyla się w odpowiedzi na Twoje gesty, umożliwiając precyzyjne poruszanie się w wirtualnym świecie. To niezwykle immersyjne doświadczenie, które sprawia, że poczujesz się jakbyś był częścią gry, angażując się w rozgrywkę na zupełnie nowym poziomie.

Ekran gry jest wyświetlany na dużym telewizorze o przekątnej 65 cali, co dodatkowo wzbogaca doświadczenie wizualne. To stanowisko do grania to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników aktywnej rozrywki i nowatorskich doświadczeń. Pozwala ono na połączenie zabawy z ćwiczeniami fizycznymi oraz umożliwia eksplorowanie różnorodnych gier w zupełnie nowy sposób.

Przyjdź i dołącz do naszej interaktywnej rozrywki, gdzie możesz połączyć zabawę z aktywnością fizyczną i cieszyć się niezapomnianymi chwilami gry na dużym ekranie!

Dane techniczne:

Potrzebna przestrzeń: 2 x 1,5m

Możliwość brandingu: nie

Zasilanie: 230V

Ilość graczy: 1

Chcesz dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
lub napisz do nas

Wykoananie: Strony Internetowe Warszawa. All rights reserved.