Image

Refleksomierz - sprawdź swój czas reakcji

Zapraszamy do naszej fascynującej atrakcji - refleksomierza! To wyjątkowa maszyna, która zapewnia emocjonującą i interaktywną rozrywkę, testując reakcje i szybkość graczy w dynamicznym pojedynku lub indywidualnym wyzwaniu.

Gra odbywa się przy specjalnym stole z guzikami, które zaświecają się w dwóch różnych kolorach. Każdy przycisk reprezentuje kolor jednego z graczy. Celem graczy jest szybkie reagowanie na zmieniające się sygnały świetlne i jak najszybsze zbicie przycisku w swoim kolorze.

Rozpoczynając grę, guziki migają na zmianę w odpowiednich kolorach. Gracze (lub gracz) muszą być czujni i gotowi do akcji, ponieważ muszą zareagować natychmiast, gdy ich kolor się zaświeci. Każde trafienie wywołuje efektowne podświetlenie innego guzika, co dodaje dynamiki i intensyfikuje rywalizację lub stanowi wyzwanie dla jednej osoby.

Ta interaktywna maszyna do grania to doskonała zabawa, zapewniająca nie tylko ekscytującą rozrywkę, ale również testująca refleksy i szybkość reakcji w dynamicznym pojedynku lub osobistym wyzwaniu.

Spróbuj swoich sił w naszym refleksomierzu! To niezapomniane doświadczenie, które zagwarantuje Ci wiele emocji i zabawy!

Dane techniczne:

Potrzebna przestrzeń: 2 x 2m

Możliwość brandingu: tak

Zasilanie: 230V

Ilość graczy: 1- 4

Chcesz dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
lub napisz do nas

Wykoananie: Strony Internetowe Warszawa. All rights reserved.