Image

ATARI - PONG - Klasyka w nowoczesnym wydaniu

To połączenie klasycznej gry PONG z 1972 roku z nowoczesną technologią prezentacji rozgrywki, które zapewni Ci niezapomniane chwile zabawy i rywalizacji.

Maszyna PONG została stworzona na podstawie kultowej gry Atari, znanej z prostoty i wciągającej rozgrywki. Jednak zamiast tradycyjnego wyświetlacza LCD, maszyna wykorzystuje innowacyjne podejście, umieszczając 2 prostokątne obszary na taflę szkła, które odzwierciedlają paletki oraz jedną kostkę imitującą piłeczkę.

Dzięki temu rozwiązaniu, gracze mogą doświadczyć klasycznej rozgrywki PONG w zupełnie nowym świetle, poczują się jakby przenieśli się wprost do środka gry. Precyzyjnie wykonane obszary na taflę szkła odzwierciedlają ruchy paletki, a kostka imitująca piłeczkę porusza się płynnie między nimi, tworząc ekscytującą rozgrywkę, która wciąga i bawi.

Maszyna Atari - PONG to idealna atrakcja dla wszystkich miłośników klasycznych gier wideo oraz dla tych, którzy pragną spróbować czegoś nowego i innowacyjnego. Możesz grać zarówno samotnie, jak i w duecie, ciesząc się niezapomnianymi chwilami zabawy i rywalizacji.

Przyjdź i zagraj w PONG na naszej maszynie - gwarantujemy, że ta wciągająca rozgrywka zapewni Ci wiele emocji i zabawy

Dane techniczne:

Potrzebna przestrzeń: 1,5 x 3m

Możliwość brandingu: tak

Zasilanie: 230V

Ilość graczy: 1- 2

Chcesz dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
lub napisz do nas

Wykoananie: Strony Internetowe Warszawa. All rights reserved.