Image

Automat do armwrestlingu - Cyfrowy rywal do siłowania się na rękę

Zapraszamy do odkrycia naszej klasycznej maszyny do armwrestlingu! To legendarne urządzenie, które przenosi Cię z powrotem do złotej ery rozrywki.

Maszyna posiada 9 poziomów trudności, co pozwala dostosować wyzwanie do indywidualnych umiejętności i siły gracza. Po stronie użytkownika znajduje się specjalnie zaprojektowana część, przypominająca połowę stołu do armwrestlingu, która zapewnia wygodne i stabilne oparcie podczas walki.

Na drugiej stronie znajduje się ekran telewizyjny z włączoną grą, która dodaje dodatkowego elementu rywalizacji i rozrywki. Gracz może ścigać się z wirtualnymi przeciwnikami, próbując osiągnąć najlepszy wynik.

Emocje sięgają zenitu, gdy gracze walczą o dominację na tym legendarnym polu walki. Ta klasyczna maszyna z roku 1992 przenosi Cię w świat intensywnej rywalizacji i niezapomnianej zabawy!

Nie przegap okazji, aby doświadczyć prawdziwego armwrestlingowego wyzwania! Wynajmij naszą maszynę do armwrestlingu i zapewnij swoim gościom niezapomnianą rozrywkę i dawkę adrenaliny na Twoim evencie!

Dane techniczne:

Potrzebna przestrzeń: 1 x 1,5m

Możliwość brandingu: tak

Zasilanie: 230V

Ilość graczy: 1- 4

Chcesz dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
lub napisz do nas

Wykoananie: Strony Internetowe Warszawa. All rights reserved.